POMPA SÖKME VİNÇLERİ, POMPA SERVİS VİNÇİ, DERİN KUYU SÖKME VİNCİ, DERİNKUYU DENEME VİNCİ, DALGIÇ SÖKME VİNCİ, ÇATAL AYAKLI VİNÇ, HALAT GERME SİSTEMLİ VİNÇ, SU KUYUSU SÖKME VİNCİ, HURDA KAVRAMA , GRAP, GRAPS , POLİP, AHTAPOT, AVUÇLAMA, HURDA AVUÇLAMA, HİAP VİNÇLER, KATLANIR VİNÇLER, 1.5 TONLUK VİNÇLER, 2 TONLUK VİNÇLER, 3 TONLUK VİNÇLER, 5 TONLUK VİNÇLER, 7 TONLUK VİNÇLER, KATLANIR VİNÇLER, HİDROLİK VİNÇ, 10 TONLUK VİNÇ, HURDA VİNCİ, HURDACI VİNCİ, AHTAPOT VİNCİ, HUKLİFT , HOOK LİFT, KANCA LİFİ, KANCALI VİNÇLER , HURDACI VİNCİ, MOBİL VİNÇLER, ELEKTRİK ÜNİTELİ KAVRAMA, HİDROELEKTRİLİ KAVRAMA , ÜNİTELİ KAVRAMA , HİDROLİKLİ KAVRAMA , ELEKTRİKLİ KAVRAMA , HİDRLİKLİ POLİP, ELEKTRİKLİ POLİP, HİDRO ELEKTRİKLİ POLİP, HURDA VİNCİ, HALATLI VİNÇLER

PDF Katalog

 

 
Kategorilerimiz
  
  » Derin Kuyu Pompa Sökme Vinci video için tıklayınız...
  » Boru Sökme Makinesi video için tıklayınız...
 
Haberler
  
14- 09-2012
TÜBİTAK-PROJEMİZ PORTAL VİNÇ POLİMİNİN İŞLEVSELLİK KAZANIMI  : MİKRON HİDROLİK MAK SANAYİ  olrak 16321 geçici proje numarası ile "1505 - Üniversite-Sanayi İşbirliği Destek Programı"na başvurusunu başlatmış olduğumuz "Portal Vinç Polipinin İşlevsellik ve Verimliliğinin Artırılması Amacı ile Sürücü, Kontrol ve Kumanda Sistemlerinin Tasarımı ve Entegrasyonu " başlıklı proje önerimiz TÜBİTAK-Teknoloji ve Yenilik Destek Programları Başkanlığı kayıtlarına 23.04.2012 tarihinde 5120007 proje numarası ile alınmıştır.
2011-07-11
MİKRON HİDROLİK LEVHA VE OMEGA DİREKLERİ ÇALMA VİNCI ÜRETTİ : 

MİKRON HİDROLİK MAKİNEDEN İL ÖZEL İDARESİNE KÖY TRAFİK YÖN LEVHALARINI BELİRLEYEN MODERN ARAÇ

Konya İl Özel İdaresi trafik atölyesi tarafından yapılan ve köylerin yönünü belirlemek amacıyla kullanılan işaret levhaları bundan böyle insan gücü yerine makine gücüyle yerleştirilecek.

Konya İl Özel İdaresi, vatandaşların trafikte daha güvenli bir sürüş yaşamaları için Konya köy yollarını, dünya standartlarında yön levhalarıyla donatıyor. Araç sürücülerine gidecekleri köyün istikametini bulmalarında oldukça kolaylık sağlayan yön levhaları, sürücülerin “Yönümüzü bulamıyoruz’’ şeklindeki şikâyetlerini de ortadan kaldırıyor.

Konya İl Özel İdaresi, vatandaşların trafikte daha güvenli bir sürüş keyfi yaşamaları için köy yollarında yapılan yol ve köprü genişletme, yenileme çalışmalarının yanı sıra, Konya’da köy yolları yön levhaları, dünya standartlarına uygun hale getiriliyor.

Daha önce köy yolları yön levhası yerleştirme çalışmalarını insan gücüyle yapıyorduk; şimdi ise aldığımız yeni araç ile makine gücüyle yön levhası yerleştirme çalışmalarımız artarak devam edecektir diyen Özel İdare Genel Sekreteri Mehmet Kaçmaz, “Sürücülerin gece ve gündüz rahatlıkla görebileceği şekilde reflektif malzemelerden yapılan yön levhaları, Karayolları Genel Müdürlüğü’nün teknik şartnamesinde yer alan en üst özellikleri taşıyor. Ayrıca bu yeni levhalarımız Avrupa Birliği’nin öngördüğü dünya standartlarında levhalar. Bundan böyle vatandaşlarımızın yönümüzü bulamıyoruz şikayeti kalmayacaktır” dedi.

Mikron Hidrolik tarafından geliştirilen yön levhaları çakma makinası;  yön levhalarında kullanılan omega direklerini asfalt ve toprak zemine çakabilmektedir. Eski sistemde yaklaşık 5 kişilik insan gücü ile çakılabilen yön levhaları; yeni sisteme göre makine gücü ile daha çabuk ve pratik bir şekilde yerleştirilecektir.

Konya sanayisinin geliştirdiği ve ürettiği bu yeni buluş makinanın özellikle İl Özel İdareleri ve Belediyeler tarafından yoğun bir şekilde talep gördüğü belirtildi.

24 05 2011
7.GERİ DÖNÜŞÜM ÇEVRE TEKNOLOJİLERİ FUARINDA YERİİMİZİ ALDIK.. : 

 

8-9-10-11 HAZİRAN 2011 TARİHİNDE İSTANBUL TUYAP DA DÜZENLENECEK OLAN 7.GERİ DÖNÜŞÜM,ÇEVRE TEKNOLOJİLERİ VE ATIK YÖNETİMİ ULUSLAR ARAI FUARINA TÜM DOST VE MÜŞTERİLERİMİZİ BEKLERİZ...

01-11-2010
IAA 2010 ULUSLAR ARASI HANNOVER TİCARİ ARAC FUARINA KATILDIK : 

23-09-2010,04-10-2010 TARİLERİ ARASINDA DÜZENLELENEN

ALMANYA NIN HANNOVER ŞEHRİNDEKİ FUARA PARTNERİMİZ HİDROMASLA

BİRKTE KATILDIK, 

29 OCAK 2008
TUBİTAK 'PORTAL VİNÇ POLİPİ ' 3070431 BAŞLIKLI PROJEMİZ : 

     

        Sanayi AR-ge Projeleri  Destekleme Proğramı kapsamında PORTAL VİNÇ POLİPİ-3070431 başlıklı proje önerimiz,Para Kredi ve koordinasyon kurulunun 98/10 sayılı Araştırma geliştirme Ar-Ge Yardımına ilişkin Tebliğ, Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma kurumu  teknoloji ve Yenilik Destek proğramına ilişkin Yönetmelik ve Sanayi Araştırma Teknoloji Geliştirme Yenilik Projeleri Destekleme Proğramı Uygulama Esasları kapsamında desteklenmeye değer bulunarak,desteklenmesi uygun bulunmuştur.           

      

         

 
   
Mikron Hidrolik Mak. San. Tic. Ltd. Şti.
 
   
Telefon : (0.332) 251 28 95
Fax : (0.332) 251 60 16
Adres : 1. ORGANİZE SANAYİ BUDAK ÖZÜ SOKAK NO : 14 SELCUKLU- KONYA
 
     
TOMRUK YUKLEME ViNCi
Resim Galerisi
KUM VE KOMUR KEPCESi
Resim Galerisi
MiNi ViNCLERiMiZ
Resim Galerisi
1 TONLUK KATLANIR ViNCLER
Resim Galerisi
KATLANIR HIAP TiPi ViNCLER
Resim Galerisi
KATLANIR ViNC
Resim Galerisi
6 TONLUK ViNCLER
Resim Galerisi
TRAKTOR ViNCi
Resim Galerisi
TEKNE VE LiMAN ViNCi
Resim Galerisi
DERiNKUYU SU POMPALARI SOKME ve SERViS ViNCi
Resim Galerisi
LEVHA DiREKLERi CAKMA ViNCi
Resim Galerisi
EL TiPi HiDROLiK DiREK CAKMA VE KIRICI
Resim Galerisi
MiNi EDER POLiMLER
Resim Galerisi
ELEKTRiKLi HURDA ViNCi
Resim Galerisi
HURDA KAVRAMA ATASMANLARI
Resim Galerisi
ELEKTRiKLi HURDA KAVRAMA
Resim Galerisi
HOOKLIFT 5 TON
Resim Galerisi
HOOKLiFT 10 TON
Resim Galerisi
HOOKLiFT 25 TON
Resim Galerisi
OZEL YAPIM EKSKAVATOR ATASMANI
Resim Galerisi
SKIPLOADER-ZiNCiRLi KOVA TASIYICI
Resim Galerisi
iMALATIMIZDAN GORUNUMLER
Resim Galerisi
FUAR STANDLARIMIZ
Resim Galerisi

 

 

 

© Copyright Mikron Hidrolik Makina